Tomograf Jordanów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Jordanów

Tomograf Jordanów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jordanów? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Jordanów? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Jordanów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Jordanów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Jordanów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Jordanów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jordanów

Miasteczko Jordanów to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-240. Miasteczko należy do powiatu suskiego. Powierzchnia zajmuje 21,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1564. Liczba mieszkańców miasta Jordanów sięga ok. 5 362. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Jordanów gęstość zaludnienia wynosi 255,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KSU.

Miejscowość Jordanów leży w pobliżu takich miejscowości jak: Rabka-Zdrój (10,8km), Sucha Beskidzka (20,3km) , Maków Podhalański (14,2km) , Myślenice (22,0km), Mszana Dolna (18,2km), Sułkowice (21,2km) , Nowy Targ (24,0km).

W każdej porze roku Jordanów i okolica przyciąga turystów oferując moc atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Jordanów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Jordanów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Jordanów daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.