Tomograf Kędzierzyn-Koźle

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kędzierzyn-Koźle

Tomograf Kędzierzyn-Koźle

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Kędzierzyn-Koźle? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Kędzierzyn-Koźle? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kędzierzyn-Koźle wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kędzierzyn-Koźle jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kędzierzyn-Koźle wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kędzierzyn-Koźle

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kędzierzyn-Koźle

Miasto Kędzierzyn-Koźle to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 47-200. Miasto należy do powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Powierzchnia zajmuje 123,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1281. Liczba mieszkańców miasteczka Kędzierzyn-Koźle osiąga ok. 61 661. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Kędzierzyn-Koźle gęstość zaludnienia wynosi 498,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OK.

Miejscowość Kędzierzyn-Koźle leży w pobliżu takich miejscowości jak: Leśnica (9,4km), Kuźnia Raciborska (17,7km) , Ujazd (9,6km) , Gogolin (21,5km), Zdzieszowice (11,0km), Strzelce Opolskie (18,7km) , Krapkowice (23,1km).

W każdej porze roku Kędzierzyn-Koźle i okolica zachwyca turystów oferując dużo rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Kędzierzyn-Koźle posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Kędzierzyn-Koźle i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Kędzierzyn-Koźle tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.