Tomograf Kępice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kępice

Tomograf Kępice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kępice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Kępice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Kępice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kępice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kępice wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Kępice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kępice

Miasteczko Kępice to miasteczko, które leży w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 77-230. Miejscowość należy do powiatu słupskiego. Powierzchnia zajmuje 6,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miejscowości Kępice sięga ok. 3 646. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Kępice gęstość zaludnienia wynosi 596,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miasteczko Kępice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Polanów (18,8km), Miastko (27,1km) , Sławno (19,3km) , Bobolice (37,4km), Słupsk (26,4km), Darłowo (37,0km) , Ustka (37,9km).

Bez względu na porę roku Kępice i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Kępice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Kępice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Kępice daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.