Tomograf Kleszczewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kleszczewo

Tomograf Kleszczewo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Kleszczewo? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Kleszczewo? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kleszczewo wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Kleszczewo jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Kleszczewo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Kleszczewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kleszczewo

Miasto Kleszczewo to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 63-005. Miejscowość należy do powiatu poznańskiego. Powierzchnia zajmuje 74,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Kleszczewo osiąga ok. 7 998. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Kleszczewo gęstość zaludnienia wynosi 104 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PZ, POZ.

Miejscowość Kleszczewo leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Kostrzyn (8,4 km), Pobiedziska (13,1 km) , Kórnik (9,1 km) , Dominowo (16,8 km), Swarzędz (10,4 km), Środa Wielkopolska (15,0 km) , Zaniemyśl (18,7 km).

W każdej porze roku Kleszczewo i okolica przyciąga turystów gwarantując sporo rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Kleszczewo posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Kleszczewo i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Kleszczewo stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.