Tomograf Kobylanka

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kobylanka

Tomograf Kobylanka

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kobylanka? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Kobylanka? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kobylanka wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kobylanka jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kobylanka robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kobylanka

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kobylanka

Miejscowość Kobylanka to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 38-303. Miasteczko należy do powiatu stargardzkiego. Powierzchnia zajmuje 121,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Kobylanka sięga ok. 5 390. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Kobylanka gęstość zaludnienia wynosi 44 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZST.

Miejscowość Kobylanka leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Stare Czarnowo (10,4 km), Bielice (18,8 km) , Stargard (11,9 km) , Maszewo (21,0 km), Warnice (16,6 km), Stara Dąbrowa (19,6 km) , Pyrzyce (22,1 km).

Bez względu na porę roku Kobylanka i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Kobylanka posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Kobylanka i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Kobylanka daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.