Tomograf Komańcza

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Komańcza

Tomograf Komańcza

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Komańcza? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Komańcza? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Komańcza wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Komańcza jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Komańcza robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Komańcza

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Komańcza

Miasteczko Komańcza to miasteczko, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-543. Miejscowość należy do powiatu sanockiego. Powierzchnia zajmuje 454,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Komańcza sięga ok. 4 652. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Komańcza gęstość zaludnienia wynosi 11 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RSA.

Miasteczko Komańcza leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Bukowsko (14,2 km), Lesko (22,7 km) , Baligród (15,5 km) , Sanok (24,4 km), Jaśliska (21,7 km), Zagórz (22,8 km) , Zarszyn (26,2 km).

W każdej porze roku Komańcza i okolica urzeka odwiedzających oferując moc atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Komańcza posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Komańcza i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Komańcza stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.