Tomograf Komprachcice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Komprachcice

Tomograf Komprachcice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Komprachcice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Komprachcice? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Komprachcice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Komprachcice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Komprachcice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Komprachcice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Komprachcice

Miasteczko Komprachcice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-070. Miejscowość należy do powiatu opolskiego. Obszar zajmuje 55,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Komprachcice wynosi ok. 9 064. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Komprachcice gęstość zaludnienia wynosi 200 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miasteczko Komprachcice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Prószków (6,4 km), Dobrzeń Wielki (15,3 km) , Dąbrowa (8,4 km) , Tarnów Opolski (18,7 km), Tułowice (13,3 km), Chrząstowice (17,4 km) , Strzeleczki (19,1 km).

Niezależnie od pory roku Komprachcice i okolica urzeka odwiedzających gwarantując moc rozrywek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Komprachcice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Komprachcice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Komprachcice oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.