Tomograf Kondratowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kondratowice

Tomograf Kondratowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kondratowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Kondratowice? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kondratowice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kondratowice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kondratowice wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kondratowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kondratowice

Miejscowość Kondratowice to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miejscowość należy do powiatu strzelińskiego. Powierzchnia zajmuje 98,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Kondratowice sięga ok. 4 363. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Kondratowice gęstość zaludnienia wynosi 45 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miejscowość Kondratowice leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Łagiewniki (6,6 km), Jordanów Śląski (11,1 km) , Niemcza (9,2 km) , Borów (12,8 km), Strzelin (9,2 km), Ciepłowody (11,8 km) , Dzierżoniów (17,0 km).

Bez względu na porę roku Kondratowice i okolica zachwyca turystów zapewniając sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Kondratowice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Kondratowice i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Kondratowice tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.