Tomograf Konstancin-Jeziorna

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Konstancin-Jeziorna

Tomograf Konstancin-Jeziorna

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Konstancin-Jeziorna? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Konstancin-Jeziorna? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Konstancin-Jeziorna wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Konstancin-Jeziorna jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Konstancin-Jeziorna robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Konstancin-Jeziorna

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Konstancin-Jeziorna

Miasto Konstancin-Jeziorna to miasteczko, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-510. Miejscowość należy do powiatu piaseczyńskiego. Powierzchnia zajmuje 17,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1952. Liczba mieszkańców miasteczka Konstancin-Jeziorna wynosi ok. 17 191. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Konstancin-Jeziorna gęstość zaludnienia wynosi 969,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WPI.

Miasteczko Konstancin-Jeziorna leży w pobliżu takich miejscowości jak: Piaseczno (6,6km), Otwock (9,9km) , Karczew (9,3km) , Warszawa (16,7km), Józefów (9,3km), Góra Kalwaria (14,7km) , Sulejówek (20,4km).

W każdej porze roku Konstancin-Jeziorna i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Konstancin-Jeziorna posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Konstancin-Jeziorna i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Konstancin-Jeziorna stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.