Tomograf Korfantów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Korfantów

Tomograf Korfantów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Korfantów? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Korfantów? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Korfantów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Korfantów jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Korfantów wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Korfantów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Korfantów

Miasto Korfantów to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-317. Miasteczko należy do powiatu nyskiego. Powierzchnia zajmuje 10,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Korfantów sięga ok. 1 833. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Korfantów gęstość zaludnienia wynosi 179,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONY.

Miasto Korfantów leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Biała (12,2km), Prudnik (18,8km) , Tułowice (12,5km) , Prószków (21,6km), Niemodlin (17,1km), Nysa (19,1km) , Głogówek (24,1km).

W każdej porze roku Korfantów i okolica urzeka turystów gwarantując moc rozrywek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Korfantów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Korfantów i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Korfantów zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.