Tomograf Kostrzyn nad Odrą

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kostrzyn nad Odrą

Tomograf Kostrzyn nad Odrą

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kostrzyn nad Odrą? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Kostrzyn nad Odrą? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Kostrzyn nad Odrą stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kostrzyn nad Odrą jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kostrzyn nad Odrą wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kostrzyn nad Odrą

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kostrzyn nad Odrą

Miejscowość Kostrzyn nad Odrą to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-470. Miasto należy do powiatu gorzowskiego. Powierzchnia zajmuje 46,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1300. Liczba mieszkańców miejscowości Kostrzyn nad Odrą sięga ok. 17 918. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Kostrzyn nad Odrą gęstość zaludnienia wynosi 388,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FGW.

Miejscowość Kostrzyn nad Odrą leży blisko takich miast i miasteczek jak: Dębno (17,2km), Mieszkowice (24,6km) , Witnica (19,3km) , Rzepin (29,5km), Ośno Lubuskie (21,4km), Słubice (26,9km) , Moryń (34,7km).

W każdej porze roku Kostrzyn nad Odrą i okolica urzeka odwiedzających zapewniając dużo rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Kostrzyn nad Odrą posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Kostrzyn nad Odrą i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Kostrzyn nad Odrą daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.