Tomograf Kostrzyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kostrzyn

Tomograf Kostrzyn

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kostrzyn? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Kostrzyn? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Kostrzyn stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kostrzyn jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Kostrzyn wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Kostrzyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kostrzyn

Miasto Kostrzyn to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-025. Miejscowość należy do powiatu poznańskiego. Obszar zajmuje 8,0 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1251. Liczba mieszkańców miasteczka Kostrzyn osiąga ok. 9 711. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Kostrzyn gęstość zaludnienia wynosi 1 216,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PZ, POZ.

Miasto Kostrzyn leży niedaleko takich miejscowości jak: Pobiedziska (9,7km), Czerniejewo (18,0km) , Swarzędz (9,8km) , Kórnik (19,2km), Nekla (13,1km), Środa Wielkopolska (19,1km) , Poznań (20,6km).

W każdej porze roku Kostrzyn i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Kostrzyn posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Kostrzyn i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Kostrzyn stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.