Tomograf Kozielice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kozielice

Tomograf Kozielice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kozielice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Kozielice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kozielice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kozielice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kozielice wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kozielice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kozielice

Miasteczko Kozielice to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-204. Miasto należy do powiatu pyrzyckiego. Obszar zajmuje 94,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Kozielice wynosi ok. 2 540. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Kozielice gęstość zaludnienia wynosi 27 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miejscowość Kozielice leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Banie (8,7 km), Lipiany (13,5 km) , Pyrzyce (9,5 km) , Myślibórz (18,7 km), Bielice (13,3 km), Trzcińsko-Zdrój (18,6 km) , Przelewice (19,1 km).

Niezależnie od pory roku Kozielice i okolica zachwyca turystów gwarantując moc rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Kozielice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Kozielice i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Kozielice oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.