Tomograf Krasiczyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Krasiczyn

Tomograf Krasiczyn

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Krasiczyn? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Krasiczyn? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Krasiczyn stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Krasiczyn jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Krasiczyn wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Krasiczyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Krasiczyn

Miasteczko Krasiczyn to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-741. Miasto należy do powiatu przemyskiego. Obszar zajmuje 124,4 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Krasiczyn sięga ok. 5 135. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Krasiczyn gęstość zaludnienia wynosi 41 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RPR.

Miasteczko Krasiczyn leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Fredropol (10,0 km), Przemyśl (11,6 km) , Krzywcza (10,3 km) , Rokietnica (17,0 km), Bircza (11,2 km), Żurawica (15,0 km) , Dubiecko (18,6 km).

W każdej porze roku Krasiczyn i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Krasiczyn posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Krasiczyn i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Krasiczyn daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.