Tomograf Krościenko nad Dunajcem

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Krościenko nad Dunajcem

Tomograf Krościenko nad Dunajcem

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Krościenko nad Dunajcem? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Krościenko nad Dunajcem? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Krościenko nad Dunajcem wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Krościenko nad Dunajcem jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Krościenko nad Dunajcem wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Krościenko nad Dunajcem

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Krościenko nad Dunajcem

Miejscowość Krościenko nad Dunajcem to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-450. Miasteczko należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 57,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Krościenko nad Dunajcem sięga ok. 6 812. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Krościenko nad Dunajcem gęstość zaludnienia wynosi 119 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miejscowość Krościenko nad Dunajcem leży w pobliżu takich miejscowości jak: Czorsztyn (4,6 km), Łapsze Niżne (12,1 km) , Szczawnica (7,8 km) , Kamienica (17,3 km), Ochotnica Dolna (8,5 km), Łącko (12,1 km) , Łukowica (18,7 km).

Bez względu na porę roku Krościenko nad Dunajcem i okolica urzeka turystów gwarantując wiele rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Krościenko nad Dunajcem posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Krościenko nad Dunajcem i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Krościenko nad Dunajcem zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.