Tomograf Krościenko Wyżne

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Krościenko Wyżne

Tomograf Krościenko Wyżne

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Krościenko Wyżne? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Krościenko Wyżne? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Krościenko Wyżne stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Krościenko Wyżne jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Krościenko Wyżne wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Krościenko Wyżne

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Krościenko Wyżne

Miejscowość Krościenko Wyżne to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-422. Miejscowość należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 16,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Krościenko Wyżne osiąga ok. 5 610. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Krościenko Wyżne gęstość zaludnienia wynosi 342 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasto Krościenko Wyżne leży niedaleko takich miejscowości jak: Korczyna (3,8 km), Chorkówka (10,7 km) , Miejsce Piastowe (5,4 km) , Rymanów (12,3 km), Haczów (6,0 km), Jedlicze (12,3 km) , Iwonicz-Zdrój (12,4 km).

Niezależnie od pory roku Krościenko Wyżne i okolica urzeka turystów oferując moc rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Krościenko Wyżne posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Krościenko Wyżne i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Krościenko Wyżne tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.