Tomograf Kunice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kunice

Tomograf Kunice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kunice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Kunice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kunice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Kunice jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Kunice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kunice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kunice

Miejscowość Kunice to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-216. Miasto należy do powiatu legnickiego. Obszar zajmuje 92,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Kunice osiąga ok. 6 750. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Kunice gęstość zaludnienia wynosi 72 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DLE.

Miasto Kunice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Legnickie Pole (8,9 km), Ruja (12,8 km) , Prochowice (9,9 km) , Krotoszyce (16,5 km), Miłkowice (11,2 km), Wądroże Wielkie (13,4 km) , Malczyce (17,5 km).

Niezależnie od pory roku Kunice i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Kunice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Kunice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Kunice oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.