Tomograf Kuryłówka

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Kuryłówka

Tomograf Kuryłówka

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Kuryłówka? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Kuryłówka? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Kuryłówka stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Kuryłówka jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Kuryłówka robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Kuryłówka

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kuryłówka

Miasteczko Kuryłówka to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-303. Miejscowość należy do powiatu leżajskiego. Powierzchnia zajmuje 141,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Kuryłówka osiąga ok. 5 703. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Kuryłówka gęstość zaludnienia wynosi 40 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RLE.

Miasto Kuryłówka leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Leżajsk (5,3 km), Nowa Sarzyna (13,2 km) , Krzeszów (9,3 km) , Sieniawa (17,0 km), Potok Górny (10,0 km), Grodzisko Dolne (14,4 km) , Adamówka (17,0 km).

Bez względu na porę roku Kuryłówka i okolica urzeka turystów zapewniając wiele atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Kuryłówka posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kuryłówka i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Kuryłówka zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.