Tomograf Lądek-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lądek-Zdrój

Tomograf Lądek-Zdrój

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Lądek-Zdrój? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lądek-Zdrój? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Lądek-Zdrój wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Lądek-Zdrój jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Lądek-Zdrój robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lądek-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lądek-Zdrój

Miasto Lądek-Zdrój to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-540. Miejscowość należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 20,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1325. Liczba mieszkańców miejscowości Lądek-Zdrój wynosi ok. 5 685. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Lądek-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 279,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasto Lądek-Zdrój leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Stronie Śląskie (5,3km), Bystrzyca Kłodzka (17,6km) , Złoty Stok (11,3km) , Bardo (20,5km), Paczków (16,1km), Kłodzko (18,5km) , Otmuchów (24,9km).

Bez względu na porę roku Lądek-Zdrój i okolica zachwyca turystów zapewniając sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Lądek-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Lądek-Zdrój i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Lądek-Zdrój daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.