Tomograf Łambinowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Łambinowice

Tomograf Łambinowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Łambinowice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Łambinowice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Łambinowice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Łambinowice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Łambinowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Łambinowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Łambinowice

Miasto Łambinowice to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-316. Miejscowość należy do powiatu nyskiego. Powierzchnia zajmuje 124,0 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Łambinowice osiąga ok. 7 602. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Łambinowice gęstość zaludnienia wynosi 62 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONY.

Miasto Łambinowice leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Korfantów (6,2 km), Niemodlin (14,2 km) , Tułowice (9,2 km) , Nysa (17,4 km), Skoroszyce (14,1 km), Pakosławice (17,3 km) , Biała (19,4 km).

Niezależnie od pory roku Łambinowice i okolica przyciąga turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Łambinowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Łambinowice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Łambinowice tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.