Tomograf Lanckorona

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lanckorona

Tomograf Lanckorona

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Lanckorona? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lanckorona? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Lanckorona stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Lanckorona jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Lanckorona wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lanckorona

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lanckorona

Miasto Lanckorona to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-143. Miasteczko należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 40,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Lanckorona sięga ok. 6 193. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Lanckorona gęstość zaludnienia wynosi 153 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasto Lanckorona leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Kalwaria Zebrzydowska (4,6 km), Budzów (8,3 km) , Sułkowice (6,1 km) , Mucharz (11,9 km), Stryszów (6,3 km), Zembrzyce (11,3 km) , Maków Podhalański (14,6 km).

Niezależnie od pory roku Lanckorona i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Lanckorona posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Lanckorona i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Lanckorona tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.