Tomograf Lelkowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lelkowo

Tomograf Lelkowo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lelkowo? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Lelkowo? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Lelkowo stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Lelkowo jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Lelkowo robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lelkowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lelkowo

Miejscowość Lelkowo to miasto, które leży w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-521. Miasto należy do powiatu braniewskiego. Powierzchnia zajmuje 198,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lelkowo wynosi ok. 2 928. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Lelkowo gęstość zaludnienia wynosi 15 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NBR.

Miasto Lelkowo leży blisko takich miejscowości jak: Pieniężno (12,7 km), Braniewo (22,9 km) , Górowo Iławeckie (15,8 km) , Wilczęta (27,3 km), Płoskinia (17,4 km), Orneta (26,0 km) , Lubomino (31,7 km).

Niezależnie od pory roku Lelkowo i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Lelkowo posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Lelkowo i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Lelkowo tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.