Tomograf Lesko

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lesko

Tomograf Lesko

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lesko? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lesko? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Lesko wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Lesko jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Lesko wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Lesko

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lesko

Miasto Lesko to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-600. Miasto należy do powiatu leskiego. Obszar zajmuje 15,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lesko osiąga ok. 5 532. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Lesko gęstość zaludnienia wynosi 360,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RLS.

Miasteczko Lesko leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Zagórz (6,7km), Brzozów (33,5km) , Sanok (13,0km) , Dynów (39,0km), Ustrzyki Dolne (19,6km), Rymanów (35,4km) , Iwonicz-Zdrój (40,4km).

W każdej porze roku Lesko i okolica przyciąga turystów oferując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Lesko posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Lesko i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Lesko stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.