Tomograf Lesznowola

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lesznowola

Tomograf Lesznowola

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lesznowola? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Lesznowola? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Lesznowola stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Lesznowola jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Lesznowola wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lesznowola

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lesznowola

Miasteczko Lesznowola to miasto, które leży w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-506. Miasto należy do powiatu piaseczyńskiego. Powierzchnia zajmuje 69,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lesznowola wynosi ok. 25 976. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Lesznowola gęstość zaludnienia wynosi 363 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WPI.

Miasto Lesznowola leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Raszyn (5,0 km), Nadarzyn (10,0 km) , Piaseczno (6,2 km) , Konstancin-Jeziorna (15,2 km), Michałowice (9,5 km), Tarczyn (14,3 km) , Prażmów (15,8 km).

W każdej porze roku Lesznowola i okolica urzeka turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Lesznowola posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Lesznowola i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Lesznowola tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.