Tomograf Lewin Brzeski

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lewin Brzeski

Tomograf Lewin Brzeski

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lewin Brzeski? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Lewin Brzeski? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Lewin Brzeski stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Lewin Brzeski jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Lewin Brzeski robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Lewin Brzeski

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lewin Brzeski

Miejscowość Lewin Brzeski to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 49-340. Miasteczko należy do powiatu brzeskiego. Powierzchnia zajmuje 11,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1333. Liczba mieszkańców miasta Lewin Brzeski osiąga ok. 5 774. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Lewin Brzeski gęstość zaludnienia wynosi 496,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OB.

Miasto Lewin Brzeski leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Niemodlin (11,8km), Opole (22,8km) , Brzeg (16,5km) , Korfantów (28,9km), Grodków (17,4km), Prószków (26,1km) , Wiązów (30,2km).

W każdej porze roku Lewin Brzeski i okolica przyciąga turystów oferując wiele atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Lewin Brzeski posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lewin Brzeski i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Lewin Brzeski daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.