Tomograf Leżajsk

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Leżajsk

Tomograf Leżajsk

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Leżajsk? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Leżajsk? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Leżajsk stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Leżajsk jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Leżajsk robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Leżajsk

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Leżajsk

Miasteczko Leżajsk to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-300. Miasteczko należy do powiatu leżajskiego. Obszar zajmuje 20,6 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1397. Liczba mieszkańców miejscowości Leżajsk sięga ok. 13 990. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Leżajsk gęstość zaludnienia wynosi 679,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RLE.

Miejscowość Leżajsk leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Nowa Sarzyna (8,5km), Przeworsk (23,2km) , Sieniawa (16,4km) , Tarnogród (25,2km), Sokołów Małopolski (21,7km), Rudnik nad Sanem (23,6km) , Łańcut (25,5km).

W każdej porze roku Leżajsk i okolica urzeka turystów zapewniając moc rozrywek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Leżajsk posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Leżajsk i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Leżajsk stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.