Tomograf Limanowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Limanowa

Tomograf Limanowa

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Limanowa? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Limanowa? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Limanowa wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Limanowa jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Limanowa robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Limanowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Limanowa

Miejscowość Limanowa to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-600. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 18,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1565. Liczba mieszkańców miasta Limanowa wynosi ok. 15 103. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Limanowa gęstość zaludnienia wynosi 807,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasteczko Limanowa leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Stary Sącz (21,8km), Czchów (23,6km) , Nowy Sącz (23,3km) , Bochnia (29,2km), Nowy Wiśnicz (23,5km), Mszana Dolna (24,9km) , Dobczyce (30,9km).

Niezależnie od pory roku Limanowa i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Limanowa posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Limanowa i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Limanowa tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.