Tomograf Lipiany

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lipiany

Tomograf Lipiany

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lipiany? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lipiany? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Lipiany stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Lipiany jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Lipiany robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lipiany

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lipiany

Miasteczko Lipiany to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-240. Miejscowość należy do powiatu pyrzyckiego. Obszar zajmuje 5,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1334. Liczba mieszkańców miasteczka Lipiany sięga ok. 3 982. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Lipiany gęstość zaludnienia wynosi 718,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miasteczko Lipiany leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Myślibórz (11,2km), Pełczyce (22,9km) , Pyrzyce (16,7km) , Dębno (34,6km), Barlinek (16,8km), Trzcińsko-Zdrój (24,8km) , Gorzów Wielkopolski (35,1km).

Niezależnie od pory roku Lipiany i okolica przyciąga turystów gwarantując sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Lipiany posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lipiany i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Lipiany daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.