Tomograf Lisia Góra

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lisia Góra

Tomograf Lisia Góra

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Lisia Góra? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lisia Góra? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Lisia Góra wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Lisia Góra jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Lisia Góra robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lisia Góra

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lisia Góra

Miasteczko Lisia Góra to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-140. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 104,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lisia Góra sięga ok. 15 226. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Lisia Góra gęstość zaludnienia wynosi 145 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Lisia Góra leży w pobliżu takich miejscowości jak: Tarnów (8,5 km), Żabno (12,7 km) , Skrzyszów (9,6 km) , Radgoszcz (14,9 km), Dąbrowa Tarnowska (9,7 km), Radłów (13,8 km) , Wierzchosławice (15,1 km).

Bez względu na porę roku Lisia Góra i okolica urzeka turystów gwarantując sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Lisia Góra posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lisia Góra i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Lisia Góra stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.