Tomograf Lisków

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lisków

Tomograf Lisków

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lisków? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lisków? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Lisków wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Lisków jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Lisków wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Lisków

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lisków

Miasteczko Lisków to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-850. Miasteczko należy do powiatu kaliskiego. Obszar zajmuje 75,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lisków wynosi ok. 5 279. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Lisków gęstość zaludnienia wynosi 70 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 62, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PKA.

Miejscowość Lisków leży niedaleko takich miejscowości jak: Koźminek (7,0 km), Kawęczyn (12,7 km) , Goszczanów (8,7 km) , Opatówek (16,3 km), Ceków-Kolonia (10,2 km), Malanów (13,4 km) , Mycielin (17,4 km).

W każdej porze roku Lisków i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając moc atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Lisków posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Lisków i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Lisków zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.