Tomograf Liszki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Liszki

Tomograf Liszki

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Liszki? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Liszki? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Liszki wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Liszki jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Liszki wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Liszki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Liszki

Miasteczko Liszki to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-060. Miasto należy do powiatu krakowskiego. Obszar zajmuje 72,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Liszki osiąga ok. 17 110. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Liszki gęstość zaludnienia wynosi 236 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miejscowość Liszki leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Skawina (8,3 km), Brzeźnica (13,5 km) , Zabierzów (8,6 km) , Zielonki (14,0 km), Czernichów (9,4 km), Wielka Wieś (13,7 km) , Mogilany (14,0 km).

Niezależnie od pory roku Liszki i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Liszki posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Liszki i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Liszki stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.