Tomograf Łomianki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Łomianki

Tomograf Łomianki

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Łomianki? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Łomianki? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Łomianki wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Łomianki jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Łomianki robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Łomianki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Łomianki

Miasteczko Łomianki to miasto, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-092. Miasto należy do powiatu warszawski zachodniego. Obszar zajmuje 8,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1989. Liczba mieszkańców miejscowości Łomianki wynosi ok. 16 875. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Łomianki gęstość zaludnienia wynosi 2 008,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WZ.

Miejscowość Łomianki leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Legionowo (9,0km), Ożarów Mazowiecki (15,0km) , Warszawa (14,4km) , Piastów (16,9km), Marki (14,8km), Ząbki (15,9km) , Nowy Dwór Mazowiecki (18,2km).

Niezależnie od pory roku Łomianki i okolica przyciąga turystów oferując moc atrakcji. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Łomianki posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Łomianki i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Łomianki stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.