Tomograf Łomża

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Łomża

Tomograf Łomża

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Łomża? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Łomża? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Łomża wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Łomża jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Łomża robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Łomża

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Łomża

Miasteczko Łomża to miasteczko, które leży w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 18-400. Miasteczko należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Powierzchnia zajmuje 32,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1418. Liczba mieszkańców miasta Łomża sięga ok. 63 092. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Łomża gęstość zaludnienia wynosi 1 931,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 86, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BL.

Miasto Łomża leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Nowogród (13,1km), Zambrów (24,7km) , Jedwabne (20,0km) , Ostrołęka (34,8km), Stawiski (23,3km), Kolno (26,9km) , Wysokie Mazowieckie (42,0km).

Bez względu na porę roku Łomża i okolica zachwyca odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Łomża posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Łomża i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Łomża oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.