Tomograf Łubniany

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Łubniany

Tomograf Łubniany

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Łubniany? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Łubniany? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Łubniany wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Łubniany jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Łubniany robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Łubniany

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Łubniany

Miasteczko Łubniany to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-024. Miasteczko należy do powiatu opolskiego. Obszar zajmuje 126,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Łubniany wynosi ok. 9 769. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Łubniany gęstość zaludnienia wynosi 77 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miejscowość Łubniany leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Murów (8,6 km), Lasowice Wielkie (15,2 km) , Turawa (9,5 km) , Pokój (16,9 km), Dobrzeń Wielki (12,6 km), Chrząstowice (15,3 km) , Ozimek (19,3 km).

Bez względu na porę roku Łubniany i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Łubniany posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Łubniany i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Łubniany oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.