Tomograf Lubrza

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lubrza

Tomograf Lubrza

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Lubrza? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lubrza? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Lubrza stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Lubrza jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Lubrza wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lubrza

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lubrza

Miasto Lubrza to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-231. Miasto należy do powiatu prudnickiego. Obszar zajmuje 83,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lubrza osiąga ok. 4 364. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Lubrza gęstość zaludnienia wynosi 53 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPR.

Miejscowość Lubrza leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Prudnik (4,1 km), Korfantów (17,1 km) , Biała (7,8 km) , Głubczyce (20,8 km), Głogówek (17,0 km), Głuchołazy (17,4 km) , Strzeleczki (21,1 km).

Niezależnie od pory roku Lubrza i okolica zachwyca odwiedzających oferując sporo atrakcji. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Lubrza posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lubrza i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Lubrza zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.