Tomograf Lubsza

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Lubsza

Tomograf Lubsza

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lubsza? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Lubsza? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Lubsza stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Lubsza jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Lubsza wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Lubsza

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lubsza

Miasto Lubsza to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 42-287. Miasto należy do powiatu brzeskiego. Powierzchnia zajmuje 212,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Lubsza wynosi ok. 8 944. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Lubsza gęstość zaludnienia wynosi 42 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OB.

Miejscowość Lubsza leży w pobliżu takich miejscowości jak: Skarbimierz (9,7 km), Namysłów (17,1 km) , Olszanka (13,8 km) , Jelcz-Laskowice (17,7 km), Oława (16,4 km), Świerczów (17,3 km) , Popielów (18,5 km).

Bez względu na porę roku Lubsza i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Lubsza posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Lubsza i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Lubsza oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.