Tomograf Łukowica

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Łukowica

Tomograf Łukowica

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Łukowica? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Łukowica? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Łukowica wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Łukowica jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Łukowica wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Łukowica

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Łukowica

Miasteczko Łukowica to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-606. Miasto należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 69,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Łukowica wynosi ok. 9 995. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Łukowica gęstość zaludnienia wynosi 142 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Łukowica leży niedaleko takich miejscowości jak: Łącko (6,8 km), Limanowa (12,1 km) , Podegrodzie (7,8 km) , Chełmiec (12,7 km), Stary Sącz (11,2 km), Kamienica (12,2 km) , Słopnice (14,1 km).

Bez względu na porę roku Łukowica i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Łukowica posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Łukowica i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Łukowica stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.