Tomograf Łukta

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Łukta

Tomograf Łukta

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Łukta? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Łukta? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Łukta stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Łukta jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Łukta robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Łukta

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Łukta

Miasteczko Łukta to miasto, które znajduje się w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-105. Miejscowość należy do powiatu ostródzkiego. Powierzchnia zajmuje 186,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Łukta osiąga ok. 4 521. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Łukta gęstość zaludnienia wynosi 24 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 89, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NOS.

Miasteczko Łukta leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Gietrzwałd (12,1 km), Morąg (16,1 km) , Jonkowo (12,8 km) , Świątki (17,8 km), Ostróda (14,5 km), Miłomłyn (16,8 km) , Miłakowo (22,6 km).

Bez względu na porę roku Łukta i okolica zachwyca turystów oferując moc rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Łukta posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Łukta i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Łukta daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.