Tomograf Małomice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Małomice

Tomograf Małomice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Małomice? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Małomice? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Małomice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Małomice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Małomice robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Małomice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Małomice

Miejscowość Małomice to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-320. Miejscowość należy do powiatu żagańskiego. Powierzchnia zajmuje 5,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Małomice wynosi ok. 3 512. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Małomice gęstość zaludnienia wynosi 654,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FZG.

Miasteczko Małomice leży blisko takich miejscowości jak: Szprotawa (6,2km), Kożuchów (23,4km) , Żagań (11,0km) , Żary (23,6km), Iłowa (18,4km), Przemków (23,5km) , Nowe Miasteczko (24,6km).

Bez względu na porę roku Małomice i okolica przyciąga turystów zapewniając ogrom rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Małomice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Małomice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Małomice oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.