Tomograf Markusy

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Markusy

Tomograf Markusy

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Markusy? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Markusy? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Markusy stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Markusy jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Markusy robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Markusy

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Markusy

Miejscowość Markusy to miasteczko, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 82-325. Miasto należy do powiatu elbląskiego. Powierzchnia zajmuje 109,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Markusy osiąga ok. 4 133. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Markusy gęstość zaludnienia wynosi 38 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NEB.

Miasteczko Markusy leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Gronowo Elbląskie (6,6 km), Stare Pole (13,0 km) , Elbląg (8,5 km) , Pasłęk (17,3 km), Rychliki (11,1 km), Dzierzgoń (14,7 km) , Stary Targ (17,5 km).

Niezależnie od pory roku Markusy i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Markusy posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Markusy i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Markusy oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.