Tomograf Maszewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Maszewo

Tomograf Maszewo

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Maszewo? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Maszewo? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Maszewo stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Maszewo jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Maszewo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Maszewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Maszewo

Miejscowość Maszewo to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 66-614. Miasto należy do powiatu goleniowskiego. Powierzchnia zajmuje 5,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1278. Liczba mieszkańców miasteczka Maszewo osiąga ok. 3 342. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Maszewo gęstość zaludnienia wynosi 603,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGL.

Miasteczko Maszewo leży niedaleko takich miejscowości jak: Goleniów (17,1km), Dobra (19,2km) , Stargard (17,8km) , Dobrzany (28,7km), Chociwel (18,3km), Nowogard (20,1km) , Suchań (29,8km).

Niezależnie od pory roku Maszewo i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Maszewo posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Maszewo i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Maszewo zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.