Tomograf Miejsce Piastowe

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Miejsce Piastowe

Tomograf Miejsce Piastowe

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Miejsce Piastowe? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Miejsce Piastowe? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Miejsce Piastowe stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Miejsce Piastowe jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Miejsce Piastowe wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Miejsce Piastowe

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Miejsce Piastowe

Miejscowość Miejsce Piastowe to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-430. Miasteczko należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 51,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Miejsce Piastowe sięga ok. 13 675. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Miejsce Piastowe gęstość zaludnienia wynosi 266 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasto Miejsce Piastowe leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Krościenko Wyżne (5,4 km), Chorkówka (8,4 km) , Iwonicz-Zdrój (7,0 km) , Korczyna (9,1 km), Haczów (8,3 km), Rymanów (8,7 km) , Dukla (11,5 km).

Bez względu na porę roku Miejsce Piastowe i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Miejsce Piastowe posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Miejsce Piastowe i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Miejsce Piastowe zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.