Tomograf Mielec

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Mielec

Tomograf Mielec

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Mielec? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Mielec? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Mielec wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Mielec jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Mielec robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Mielec

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Mielec

Miasto Mielec to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 39-300. Miasteczko należy do powiatu mieleckiego. Obszar zajmuje 46,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1470. Liczba mieszkańców miasta Mielec osiąga ok. 60 628. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Mielec gęstość zaludnienia wynosi 1 293,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RMI.

Miejscowość Mielec leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Przecław (11,2km), Szczucin (24,9km) , Radomyśl Wielki (14,5km) , Kolbuszowa (25,5km), Połaniec (19,1km), Baranów Sandomierski (25,0km) , Osiek (25,9km).

Bez względu na porę roku Mielec i okolica zachwyca turystów gwarantując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Mielec posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Mielec i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Mielec stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.