Tomograf Mielno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Mielno

Tomograf Mielno

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Mielno? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Mielno? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Mielno wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Mielno jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Mielno wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Mielno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Mielno

Miasto Mielno to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 76-032. Miasteczko należy do powiatu koszalińskiego. Powierzchnia zajmuje 62,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Mielno sięga ok. 4 934. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Mielno gęstość zaludnienia wynosi 80 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZKO.

Miasto Mielno leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Będzino (10,3 km), Świeszyno (16,9 km) , Biesiekierz (14,2 km) , Manowo (21,5 km), Sianów (15,4 km), Ustronie Morskie (20,7 km) , Dygowo (26,0 km).

Niezależnie od pory roku Mielno i okolica urzeka odwiedzających oferując sporo atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Mielno posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Mielno i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Mielno zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.