Tomograf Mirosławiec

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Mirosławiec

Tomograf Mirosławiec

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Mirosławiec? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Mirosławiec? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Mirosławiec stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Mirosławiec jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Mirosławiec robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Mirosławiec

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Mirosławiec

Miasto Mirosławiec to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-650. Miasteczko należy do powiatu wałeckiego. Obszar zajmuje 2,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1303. Liczba mieszkańców miasta Mirosławiec osiąga ok. 3 065. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Mirosławiec gęstość zaludnienia wynosi 1 412,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 67, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZWA.

Miasto Mirosławiec leży blisko takich miejscowości jak: Kalisz Pomorski (13,1km), Czaplinek (25,8km) , Tuczno (17,0km) , Wałcz (26,8km), Złocieniec (21,8km), Drawno (25,8km) , Drawsko Pomorskie (27,8km).

Bez względu na porę roku Mirosławiec i okolica przyciąga odwiedzających oferując sporo niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Mirosławiec posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Mirosławiec i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Mirosławiec zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.