Tomograf Modliborzyce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Modliborzyce

Tomograf Modliborzyce

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Modliborzyce? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Modliborzyce? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Modliborzyce wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Modliborzyce jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Modliborzyce robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Modliborzyce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Modliborzyce

Miejscowość Modliborzyce to miasteczko, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 23-310. Miasto należy do powiatu janowskiego. Powierzchnia zajmuje 7,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1642. Liczba mieszkańców miasta Modliborzyce wynosi ok. 1 463. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Modliborzyce gęstość zaludnienia wynosi 185,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 15, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LJA.

Miasteczko Modliborzyce leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Janów Lubelski (7,8km), Frampol (25,7km) , Zaklików (16,0km) , Nisko (29,3km), Kraśnik (20,1km), Stalowa Wola (27,2km) , Urzędów (29,6km).

Bez względu na porę roku Modliborzyce i okolica urzeka turystów zapewniając dużo atrakcji. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Modliborzyce posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Modliborzyce i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Modliborzyce oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.