Tomograf Myślibórz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Myślibórz

Tomograf Myślibórz

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Myślibórz? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Myślibórz? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Myślibórz wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Myślibórz jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Myślibórz robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Myślibórz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Myślibórz

Miasto Myślibórz to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-300. Miasto należy do powiatu myśliborskiego. Obszar zajmuje 15,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1270. Liczba mieszkańców miasta Myślibórz osiąga ok. 11 328. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Myślibórz gęstość zaludnienia wynosi 753,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miejscowość Myślibórz leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Lipiany (11,2km), Pyrzyce (24,8km) , Trzcińsko-Zdrój (18,2km) , Witnica (27,9km), Dębno (23,5km), Barlinek (24,8km) , Mieszkowice (29,4km).

Niezależnie od pory roku Myślibórz i okolica zachwyca turystów zapewniając moc atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Myślibórz posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Myślibórz i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Myślibórz daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.