Tomograf Namysłów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Namysłów

Tomograf Namysłów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Namysłów? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Namysłów? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Namysłów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Namysłów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Namysłów robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Namysłów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Namysłów

Miasto Namysłów to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-100. Miasto należy do powiatu namysłowskiego. Obszar zajmuje 22,6 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1249. Liczba mieszkańców miasteczka Namysłów osiąga ok. 16 360. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Namysłów gęstość zaludnienia wynosi 723,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONA.

Miasto Namysłów leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Bierutów (13,4km), Oleśnica (27,8km) , Wołczyn (23,9km) , Kępno (29,2km), Syców (25,8km), Jelcz-Laskowice (29,0km) , Brzeg (29,9km).

W każdej porze roku Namysłów i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Namysłów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Namysłów i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Namysłów daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.