Tomograf Narewka

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Narewka

Tomograf Narewka

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Narewka? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Narewka? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Narewka wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Narewka jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Narewka robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Narewka

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Narewka

Miasto Narewka to miasto, które leży w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 17-220. Miasteczko należy do powiatu hajnowskiego. Obszar zajmuje 339,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Narewka wynosi ok. 3 690. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Narewka gęstość zaludnienia wynosi 11 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 85, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BHA.

Miasto Narewka leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Białowieża (15,2 km), Narew (18,7 km) , Hajnówka (15,6 km) , Dubicze Cerkiewne (26,9 km), Michałowo (18,5 km), Czyże (23,4 km) , Orla (32,2 km).

W każdej porze roku Narewka i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Narewka posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Narewka i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Narewka daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.