Tomograf Nawojowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Nawojowa

Tomograf Nawojowa

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Nawojowa? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Nawojowa? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Nawojowa wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Nawojowa jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Nawojowa robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Nawojowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Nawojowa

Miasto Nawojowa to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-335. Miejscowość należy do powiatu nowosądeckiego. Powierzchnia zajmuje 50,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Nawojowa sięga ok. 8 599. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Nawojowa gęstość zaludnienia wynosi 171 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miasto Nawojowa leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Kamionka Wielka (7,0 km), Chełmiec (9,8 km) , Stary Sącz (8,2 km) , Łabowa (12,2 km), Rytro (9,6 km), Podegrodzie (11,5 km) , Piwniczna-Zdrój (13,6 km).

Niezależnie od pory roku Nawojowa i okolica urzeka turystów zapewniając wiele rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Nawojowa posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Nawojowa i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Nawojowa zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.